Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruch Palikota pyta mieszkańców Lublina: Czego sobie życzycie?

Utworzony przez lublinianin, 20 maja 2013 r. o 14:56 Powrót do artykułu
Nie macie o czym pisać, Ruch Palikotów to nieodpowiedzialni ludzie i za takich Lubelsczyzna powinna sie wstydzić i od nich odcinać. Zajmijcie się Wy raczej wypoczynkiem młodzieży podczas zblizających się wakacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam same konfidencko-UB,SBeckie czerwone zjeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Życzę sobie, by ta banda zboczeńców zniknęła raz na zawsze.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etienne&Fabienne napisał:
Życzę żeby Ruch Palikota rozwijał się i powiększył o więcej mniejszości, np ludzie koty, rodzina Plastusia, kościół krasnala Hałabały, przyjaciele pingwina Pik Poka, kochanki kota Bonifacego i wiele innych. Nie przyjmując ich do swoich szeregów RP pokazuje swoją ksenofobie, antysemityzm i idee nazistowskie.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marco napisał:
Przecież tam same konfidencko-UB,SBeckie czerwone zjeby.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
JUDE ???
A kto pyta ??? Miękka czerwono konfidencka Pyta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielką tajemnicę Kabaciński robi. Szykują K. Szydłowskiego na prezydenta Lublina, tego od mandatu straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
A kto pyta ??? Miękka czerwono konfidencka Pyta ???
ZNOWU JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzymy sobie, aby ruch palikota poddał się samorozwiązaniu i nie ośmiszał Polski i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOWCA SKÓR napisał:
ZNOWU JUDE ???
Żyd,żydowi ugotował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Życzymy sobie, aby ruch palikota poddał się samorozwiązaniu i nie ośmiszał Polski i Polaków.
Jak ogólnie te błazny mogły funkcjonować, jak to możliwe że inne błazny dały tym błaznom mandat i prawo do prezentowania nas POLAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja nie życzę sobie niczego od pedałów. Taki już jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale ja nie życzę sobie niczego od pedałów. Taki już jestem
JASIU, ale to nie jest koncert życzeń !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zostawili nasze chrześcijaństwo w spokoju. Niszcząc chrześcijaństwo niszczycie nasz Kraj. Przestańcie nawoływać do grzechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś mieliśmy samooborę, a teraz identyczny ruch palikmiota. jedno lepsze od drugiego. Banda buractwa, chamów i cudaków, którzy swoją mniejszością chcą rządzić większością Polaków. Ja mam prośbę do ruchu przygłupów aby się rozwiązali i nie gnoili polityki, bo ich miejsce jest w oborze przy gnoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najgorsze BYDŁO, SZUMOWINY w POlskiej POlityce,skandal i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żebyście odeszli z Lublina i nie przynosili więcej wstydu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPAD BURAKI NA MADAGASKAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zycze sobie zeby wszyscy PO ipisowskie kur wy po szly w pi z du tylko Palikot jest nowoczesny i rozwiniety na tyle zeby zadzic da trawke da narkotyki a nie tylko szkola i szkola .palic cpac to jest prawdziwe zycie noi zeby jakas robota byla nailepiej przy kopaniu dolow jak sie czlowiek tak cale 12 godzin okopie o za pie rda la to by jakiegos dzojta spalil po bzykal no i zeby na jakiegos browca zostalo zyc nie umierac tylko Palikot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze wydarzenia w mieście:   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...